Adminisztráció

„E-építési napló elméleti és gyakorlati oktatás” 2014. január 28. (kedd) 9.00

MEGHÍVÓ
A Békés Megyei Mérnöki Kamara és a Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szakmai előadást rendez, melynek címe:

„E-építési napló elméleti és gyakorlati oktatás”

Előadás időpontja:   2014. január 28. (kedd) 9.00            Regisztráció: 8.30 órától
Előadás helyszíne:    Körös-Trade (Békéscsaba, Szabadság tér 16-18. III. em.)

Részvételi díj:            5.000,- Ft

Program:

9:00-11:30     Elméleti rész: Az e-építési napló bevezetésével kapcsolatos jogszabályi háttér ismertetése.

Előadó: Börner Miklós Békés Megyei Kormányhivatal Építésügyi és Örökség-védelmi Hivatal hivatalvezető

11:30-11:50    Szünet

11:50-13:35    Gyakorlati rész: Az e-építési napló internetes felületén egy konkrét példán keresztül bemutatásra kerül egy kivitelezési folyamat e-építési napló vezetése.

Előadók: Hrabovszki Balázs építészmérnök, Hankó András informatikus mérnök, üzemmérnök, Latorcai Balázs okleveles építőmérnök

13:35-14:00    Kérdések

A bejelentkezés sorrendjében rögzítjük a részvételi szándékot, ezért 2014. január 27-ig kérünk írásbeli visszajelzést a bmmk@mail.globonet.hu e-mail címre, vagy a 66/441-448-as faxszámra illetve a kamara postacímére: 5600 Békéscsaba, Andrássy út 12.

A részvételi díjat a kamara 53200118-10005958 bankszámlaszámára eszközölheti. A kamara irodájában személyesen is be lehet fizetni a részvételi díjat, így a befizetésről szóló számlát azonnal ki is tudjuk állítani.

A Békés Megyei Mérnöki Kamara által szervezett előadásokon a nyilvántartott műszaki ellenőrök és felelős műszaki vezetők továbbra is részt vehetnek, ha az évi szolgáltatási díjat befizették, vagy ha alkalmanként megállapított részvételi díjat befizetik.

Békéscsaba, 2014. január 20.

Hódsági Tamás                                                                Buzás Zoltán

Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara                Békés Megyei Mérnöki Kamara

elnök                                                                                 elnök